| | | | |


Breadcrumbs

Homepage

Podzimní semestr 2018

Specializace Trestní právo
Mgr. Zuzana Macurová, Mgr. Martin Kuběna, Mgr. Magdaléna Gavlasová,
Mgr. Jan Nosek, Mgr. Erika Stašková
12. února 2019 ve 13.00 hod. v místnosti č. 043

Specializace Správní právo
Mgr. Lenka Přichystalová, Mgr. Blanka Vlachová, Mgr. Markéta Bednářová,
Mgr. Lucie Landaufová, Mgr. Lucie Bartoňová, Mgr. Veronika Synáková
11. února 2019 ve 14.00 hod. v místnosti č. 043

Specializace Občanské právo
Mgr. Kristýna Beranová, Mgr. Martin Böhm, Mgr. Zuzana Hunalová,
Mgr. Libor Chovanec, Mgr. Veronika Kubátová, Mgr. Miroslav Kvapil, Mgr. Ondřej Plíhal, Mgr. Jana Plíhalová, Mgr. Jakub Sláma, Mgr. Gabriela Dudášová
4. února 2019 ve 13.00 hod. v místnosti č. 043

Specializace Právo informačních a komunikačních technologií
Mgr. Mga Jakub Míšek, Mgr. Jan Zibner
28. ledna 2019 v 14.45 hod. v místnosti č. 043

Specializace Trestní právo
Mgr. Zuzana Macurová, Mgr. Alžběta Slezarová, Mgr. Matěj Papoušek,
Mgr. Jaromír Heralecký
6. prosince 2018 ve 12.00 hod. v místnosti č. 043

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. Dušan Sulitka, Ph.D.
28. listopadu 2018 v 11.00 hod. v místnosti č. 043

Specializace Právo životního prostředí
Mgr. Iveta Kaňková
9. listopadu 2018 v 9.00 hod. v místnosti č. 043

Specializace Mezinárodní právo soukromé
Mgr. Lucie Zavadilová, Mgr. Kristina Sedláková Salibová
10. října 2018 v 10.00 hod. v místnosti č. 043

Specializace Správní právo
Mgr. Bc. Lenka Přichystalová, Mgr. Jana Svěráková, Mgr. Blanka Vlachová,
Mgr. Roman Říčka, Ph.D.
1. října 2018 v 10.00 hod. v místnosti č. 043

Specializace Finanční právo
Mgr. Filip Oudes
7. září 2018 v 10.00 hod. s místnosti č. 309

Jarní semestr 2018

Specializace Pracovní právo
Mgr. Nikol Hánečková, Mgr. Dana Hobzová, Mgr. Markéta Kopecká,
Mgr. Michaela Mergeščíková, Mgr. Petr Pospíšil, Mgr. Bc. Matěj Řičánek
4. září 2018 v 9.00 hod. v místnosti č. 207

Specializace Dějiny státu a práva
Mgr. Ing. Miloš Černý
26. června 2018 v 14.00 hod. v místnosti č. 043

Specializace Občanské právo
Mgr. Anna Balcarová, Mgr. Jan Foltýn, Mgr. Jan Groborz, Mgr. Iveta Kantová,
Mgr. Miroslav Kvapil, Mgr. Roman Špaček, Mgr. Michael Štefánek
11. června 2018 v 13.00 hod. v seminární místnosti knihovny Právnické fakulty

Specializace Teorie práva
Mgr. Terezie Smejkalová
4. června 2018 v 16.00 hod. v místnosti č. 306

Specializace Dějiny státu a práva
Mgr. Veronika Steinová
29. května 2018 v 17.00 hod. v místnosti č. 043

Specializace Pracovní právo
Mgr. Martin Knob
17. dubna 2018 v 11.00 hod. v místnosti č. 207

Specializace Ústavní právo a státověda
Mgr. Klára Pawliková
21. března 2018 v 16.00 hod. v místnosti č. 142

Specializace Správní právo
Mgr. Pavel Koukal, Mgr. Zdeněk Stavinoha
5. března 2018 ve 13.00 hod. v místnosti č. 043

Specializace Právo informačních a komunikačních technologií
Mgr. Miroslav Uřičař
20. února 2018 v 15.00 hod. v místnosti č. 043

Specializace Trestní právo
Mgr. Michal Mlčouch, Mgr. František Štourač, Mgr. Bc. Jana Pavlišová
15. února 2018 ve 14.00 hod. v místnosti č. 043

Specializace Obchodní právo
Mgr. Pavla Hnilicová
14. února 2018 v 15.00 hod. v místnosti č. 246

Specializace Trestní právo
Mgr. Jan Provazník, Mgr. Zuzana Macurová, Mgr. Matěj Papoušek
13. února 2018 v 9.30 hod. v místnosti č. 043

Specializace Občanské právo
Mgr. Martin Böhm, Mgr. Jan Groborz, Mgr. Lenka Jurenová, Mgr. Tomáš Novotný,
Mgr. Matej Pláňavský, Mgr. Michal Štefánek, Mgr. Martin Tomek
6. února 2018 v 13.00 hod. v místnosti č. 043 

Podzimní semestr 2017

Specializace Právo životního prostředí
Mgr. Vojtěch Dolina
11. ledna 2018 ve 14.30 hod. v místnosti č. 043

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. Bc. Zuzana Brzobohatá
1. listopadu 2017 ve 12.40 hod. v místnosti č. 237

Specializace Mezinárodní právo soukromé
Mgr. Filip Kohoutek
1. listopadu 2017 ve 12.40 hod. v místnosti č. 237

Specializace Obchodní právo
Mgr. Jindřich Jašek, Mgr. Tereza Levická
5. října 2017 v 17.00 hod. v místnosti č. 246

Specializace Pracovní právo
Mgr. Jakub Halíř, Mgr. Jan Horecký, Mgr. Markéta Kopecká, Mgr. Martin Knob, Mgr. Kateřina Železníková
25. září 2017 v 9.00 hod. v místnosti č. 207

Specializace Teorie práva
Mgr. Jakub Valc
18. září 2017 ve 12.30 hod. v místnosti č. 306

Jarní semestr 2017

Specializace Správní právo
Mgr. Jan Fiala, Mgr. Bc. Kateřina Mravcová
11. září 2017 ve 13.00 hod. v místnosti č. 109

Specializace Občanské právo
Mgr. Tomáš Behr, Mgr. Martin Bohm, Mgr. Ondřej Brožek, Mgr. Marcel Jurčaga, Mgr. Miroslav Kvapil, Mgr. Tomáš Novotný, Mgr. Miroslav Ondrúš, Mgr. Jakub Sláma, Mgr. Iveta Talandová, Mgr. Roman Tomek, Mgr. Michal Pokorný
19. června 2017 v 8.30 hod. v místnosti č. 031

Specializace Ústavní právo a státověda
Mgr. Bc. Klára Lukášová, Mgr. Petr Ošmera
12. června 2017 ve 13.00 hod. v místnosti č. 142

Specializace Finanční právo
Mgr. Kamila Ševčíková, Mgr. Monika Ježková, Mgr. Tomáš Šetina, Mgr. Vladimír Balcar
12. června 2017 ve 14.00 hod. v místnosti č. 309

Specializace Dějiny státu a práva
Mgr. Pavel Pumpr, Mgr. Adam Talanda
30. května 2017 v 10.30 hod. v místnosti č. 031

Specializace Pracovní právo
Mgr. Jarmila Mateřanková, Mgr. Andrea Muzikářová, Mgr. František Pospíšil, Mgr. Dominika Vašendová
4. dubna 2017 v 10.00 hod. v místnosti č. 207

Specializace Mezinárodní právo veřejné
Mgr. Martina Pohanková
30. března 2017 v 11.15 hod. v místnosti č. 109

Specializace Správní právo
Mgr. Pavla Krystýnková, Mgr. Jan Fiala, Mgr. Radislav Bražina
21. února 2017 v 10.00 hod. v místnosti č. 109

Specializace Teorie práva
Mgr. Martin Hapla
15. února 2017 ve 13.00 hod. v místnosti č. 306

Specializace Právo životního prostředí
Mgr. Nikola Horká
14. února 2017 v 9.00 hod. v místnosti č. 315

Specializace Právo informačních a komunikačních technologií
Mgr. Eva Fialová, Mgr. Pavel Loutocký
14. února 2017 ve 13.00 hod. v místnosti č. 110

Specializace Občanské právo
Mgr. Iveta Kantová, Mgr. Bc. Stanislav Bruncko, Mgr. Petr Coufalík, Mgr. Barbora Dajčová, Mgr. Iveta Šandalová, Mgr. Lenka Jurenová, Mgr. Hana Karchňáková, Mgr. Bc. Helena Měchurová, Mgr. Kateřina Piškulová
13. února 2017 v 8.30 hod. v místnosti č. 109

Podzimní semestr 2016

Specializace Trestní právo
Mgr. Jan Dvořák
8. února 2017 v 17.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Trestní právo
Mgr. Zuzana Macurová, Mgr. Matěj Papoušek, Mgr. Katrin Purgerová
6. února 2017 ve 13.00 hod. v místnosti č. 109

Specializace Obchodní právo
Mgr. Pavla Komendová
11. ledna 2017 v 16.00 hod. v místnosti č. 246

Specializace Finanční právo
Mgr. Jiří Gottwald, Mgr. Tereza Matušková, Mgr. Johan Schweigl, Ph.D., Mgr. Jana Zahránková
8. listopadu 2016 v 11.00 hod. v místnosti č. 309

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. Veronika Petrová
3. listopadu 2016 v 11.00 hod. v místnosti č. 050

Specializace Právo životního prostředí
Mgr. Nikola Horká
24. října 2016 v 9.00 hod. v místnosti č. 050

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. Kristina Špottová
20. října 2016 v 11.00 hod. v místnosti č. 050

Specializace Občanské právo
Mgr. Iveta Bártová, Mgr. Lukáš Hadamčík, Mgr. Iveta Hodabová, Mgr. Ing. Dušan Hrabánek, Mgr. Helena Jurka
19. září 2016 ve 13.00 hod. v místnosti č. 050

Jarní semestr 2016

Specializace Ústavní právo a státověda
Mgr. Michaela Kubrichtová, Mgr. Michal Hájek
8. září 2016 ve 13.30 hod. v místnosti č. 142

Specializace Správní právo
Mgr. Nataša Burianová, Mgr. Beáta Koukalová, Mgr. Pavla Krystýnková
5. září 2016 ve 14.00 hod. v místnosti č. 050

Specializace Trestní právo
Mgr. Petr Motyčka
15. června 2016 ve 13.00 hod. v místnosti č. 109

Specializace Dějiny státu a práva
Mgr. Rostislav Šenk
9. června 2016 v 10.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Teorie práva
Mgr. Robin Harničár
23. května 2016 ve 13.00 hod. v místnosti č. 306

Specializace Finanční právo
Mgr. Lenka Šopíková, Mgr. Jan Hrbáč
3. května 2016 ve 14.00 hod. v místnosti č. 309

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. Iva Šimková, Mgr. Veronika Petrová
6. dubna 2016 ve 12.10 hod. v místnosti č. 109

Mgr. Martin Kobert
12. dubna 2016 ve 12.10 hod. v místnosti č. 050

Specializace Ústavní právo a státověda
Mgr. Veronika Grebeňová, Mgr. Jana Černá, Mgr. Michaela Kubrichtová
17. března 2016 ve 14.00 hod. v místnosti č. 142

Specializace Pracovní právo
Mgr. Pavlína Chrustová, Mgr. Filip Králík, Mgr. František Pospíšil, Mgr. et Mgr. Richard Rozum
11. března 2016 v 9.00 hod. v místnosti č. 207

Specializace Teorie práva
Mgr. Markéta Klusoňová, Mgr. Michal Malaník
18. února 2016 ve 12.30 hod. v místnosti č. 306

Specializace Občanské právo
Mgr. Ing. Jakub Backa, Mgr. Iveta Bártová, Mgr. Tomáš Elbert, Mgr. Michal Pokorný, Mgr. Kamila Tajovská, Mgr. Roman Tomek, Mgr. Alexandra Živělová
15. února 2016 ve 13.00 hod. v místnosti č. 031

Podzimní semestr 2015

Specializace Právo informačních a komunikačních technologií
Mgr. Barbora Hrabčáková
11. února 2016 v 10.00 hod. v místnosti č. 050

Specializace Finanční právo
Mgr. Ing. Martin Dirhan, Ing. Mgr. Michael Šefčík, Mgr. Bc. Martin Stančík, Mgr. Peter Palla
22. ledna 2016 v 9.00 hod. v místnosti č. 309

Specializace Dějiny státu a práva
Mgr. Veronika Smolíková, Mgr. Rostislav Šenk
12. ledna 2016 ve 13.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Obchodní právo
Mgr. Ondřej Hruda, Ph.D., Mgr. Ivo Mikolajek
12. ledna 2016 v 15.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Správní právo
Mgr. Tereza Konečná, Mgr. Tomáš Kučera, Mgr. Daniel Rada, Mgr. Milan Svoboda, Mgr. Nataša Burianová
8. ledna 2016 v 10.00 hod. v místnosti č. 050

Specializace Mezinárodní právo veřejné
Mgr. Iveta Štefánková
14. prosince 2015 ve 12.40 hod. v místnosti č. 050

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. David Opletal
14. prosince 2015 ve 12.40 hod. v místnosti č. 050

Specializace Mezinárodní právo soukromé
Mgr. Jaroslav Králíček
5. listopadu 2015 ve 12.30 hod. v seminární místnosti Ústřední knihovny PrF

Specializace Pracovní právo
Mgr. Pavlína Červenková, Mgr. Petr Foltýn, Mgr. Markéta Havlasová, Mgr. Ivana Zbořilová, Mgr. Pavlína Chrusová
22. října 2015 v 9.00 hod. v místnosti č. 207

Specializace Občanské právo
Mgr. Jan Bajer, Mgr. Tomáš Behr, Mgr. Lukáš Haase, Mgr. Michal Janoušek, Mgr. Jan Kubizňák, Mgr. Michaela Ottová, Mgr. Jiří Rohan
21. září 2015 ve 13.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Obchodní právo
Mgr. Tereza Nováková, Mgr. Petra Mužáková, Mgr. Olga Karfíková
14. září 2015 v 15.00 hod. v místnosti č. 031

Jarní semestr 2015

Specializace Trestní právo
Mgr. Iva Kanarková, Mgr. Michal Malatín, Mgr. Jan Rosák
1. září 2015 v 15.00 hod. v místnosti č. 050

Specializace Dějiny státu a práva
Mgr. Jan Kazda
1. září 2015 v 15.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Ústavní právo a státověda
Mgr. Vojtěch Mihalík, Mgr. Jana Černá, Mgr. Jan Skotnica, Mgr. Michaela Kubrichtová, Mgr. Petr Ošmera,
Mgr. Martin Hostinský
1. července 2015 v 10.00 hod. v místnosti č. 142

Specializace Právo informačních a komunikačních technologií
Mgr. Jakub Harašta
30. června 2015 v 11.00 hod. v místnosti č. 110

Specializace Správní právo
Mgr. Tereza Konečná, Mgr. Ondřej Vala, Mgr. Tomáš Kučera, Mgr. Michal Stloukal, Mgr. Daniel Rada
29. června 2015 ve 13.45 hod. v místnosti č. 031

Specializace Teorie práva
Mgr. Jan Bednář
26. června 2015 v 11.00 hod. v místnosti č. 306

Specializace Finanční právo
Mgr. Michal Gembík, Mgr. Petra Klimtová
22. června 2015 ve 12.00 hod. v místnosti č. 309

Specializace Dějiny státu a práva
Mgr. Kateřina Nováková
16. června 2015 ve 14.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Mezinárodní právo veřejné
Mgr. Iveta Štefánková
18. května 2015 ve 12.40 v místnosti č. 050

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. Veronika Židlíková, Mgr. Kristýna Ondrová
18. května 2015 ve 12.40 hod. v místnosti č. 050

Specializace Finanční právo
Mgr. Ing. Milan Bárta
23. února 2015 ve 13.30 hod. v místnosti č. 309

Specializace Teorie práva
Mgr. Dušan Čurila
19. února 2015 ve 13.45 hod. v místnosti č. 306

Podzimní semestr 2014

Specializace Občanské právo
Mgr. Filip Plašil, Mgr. Tomáš Elbert, Mgr. Zuzana Hušková, Mgr. Hana Pelikánová
9. února 2015 ve 13.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Dějiny státu a práva
Mgr. David Kolumber, Mgr. Jiří Klavík, Mgr. Jan Kopečný, Mgr. Rostislav Šenk
27. ledna 2015 ve 13.00 hod. v místnosti č. 315

Specializace Správní právo
Mgr. Daniela Chromková, Mgr. Kristýna Faltýnková
26. ledna 2015 v 10.00 hod. v místnosti č. 050

Specializace Obchodní právo
Mgr. Tereza Nováková, Mgr. Hana Stesková
14. ledna 2015 v 15.00 hod. v místnosti č. 246

Specializace Trestní právo
Mgr. Michal Malatín, Mgr. Dušan Gaĺo, Mgr. Iva Kanarková
12. ledna 2015 ve 13.00 hod. v místnosti č. 050

Specializace Pracovní právo
Mgr. Jan Fila, Mgr. Pavlína Chrustová, Mgr. Irena Spirová, Mgr. Adam Valíček, Mgr. Kristýna Zoufalá
18. prosince 2014 v 9.00 hod. v místnosti č. 207

Specializace Ústavní právo a státověda
Mgr. Vojtěch Mihalík, Mgr. Petr Večeřa, Mgr. Adam Vízdal
15. prosince 2014 ve 13.45 hod. v místnosti č. 142

Specializace Finanční právo
Mgr. Michal Gembík, Mgr. Hana Petrů
9. prosince 2014 ve 12.00 hod. v místnosti č. 322

Specializace Pracovní právo
Mgr. Pavlína Červenková, Mgr. Markéta Havlasová, Mgr. Petr Martinů, Mgr. Iva Sedláčková, Mgr. Martina Švejdová, Mgr. Lucie Vrbová
6. listopadu 2014 v 9.00 hod. v místnosti č. 207

Specializace Správní právo
Mgr. Miroslav Cák
22. září 2014 v 15.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Správní právo
Mgr. Daniela Chromková
22. září 2014 v 15.30 hod. v místnosti č. 031

Specializace Občanské právo
Mgr. Iveta Bártová, Mgr. Jiří Kania, Mgr. Irena Koláčková, Mgr. Lenka Pávková, Mgr. Milan Trávníček,
Mgr. Nikola Vinopalová
15. září 2014 ve 14.00 hod. v místnosti č. 031

 

Jarní semestr 2014

Specializace Správní právo
Mgr. David Hejč
2. července 2014 v 15.00 hod. v místnosti č. 104

Specializace Mezinárodní právo soukromé
Mgr. Jakub Jeřábek
24. června 2014 ve 13.30 hod. v místnosti č. 104

Specializace Teorie práva
Mgr. Martin Halahija
17. června 2014 ve 14.30 hod. v místnosti č. 306

Specializace Obchodní právo
Ing. Mgr. Daniel Bartoň, Mgr. Hana Stesková
11. června 2014 v 16.00 hod. v místnosti č. 246

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. Michal Matoušek, Mgr. Martin Příborský, Mgr. Kristina Menšíková
3. června 2014 ve 13.30 hod. v místnosti č. 104

Specializace Dějiny státu a práva
Mgr. Cyril Varadínek
3. června 2014 v 15.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Ústavní právo
Mgr. Marian Kokeš, Mgr. Petr Kříž, Mgr. Jana Černá
26. května 2014 v 15.00 hod. v místnosti č. 142

Specializace Finanční právo
Mgr. Jakub Hlína, Mgr. Daniel Hušek, Mgr. Michael Mann
26. května 2014 ve 14.00 hod. v místnosti č. 322

Specializace Správní právo
Mgr. Petra Janoušková, Mgr. Miroslav Trávníček
19. května 2014 ve 13.00 hod. v místnosti č. 104

 

Podzimní semestr 2013

Specializace Občanské právo
Mgr. Daniela Hornochová, Mgr. Zuzana Hušková, Mgr. Jiří Kania, Mgr. Lucie Kovářová, Mgr. Petr Lopata,
Mgr. Jan Mandát, Mgr. Aleš Novotný, Mgr. Lenka Pávková, Mgr. Hana Pelikánová, Mgr. Radek Toman
10. února 2014 ve 14.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Teorie práva
Mgr. Kateřina Burešová
5. února 2014 ve 14.15 hod. v místnosti č. 306

Specializace Obchodní právo
Mgr. Vlastimil Merta, Mgr. Martina Mazůrková, Mgr. Mária Sadloňová, Mgr. František Geršl, Mgr. Martin Bareš
3. února 2014 ve 12.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Pracovní právo
Mgr. Martina Briatková, Mgr. Jaroslav Brož, Mgr. Patrik Graňák, Mgr. Jaroslav Klein, Mgr. Martin Lištvan,
Mgr. Petr Martinů, Mgr. Radek Policar
9. ledna 2014 v 9.00 hod. v místnosti č. 207

Specializace Správní právo
Mgr. Miroslav Magrot, Mgr. Jakub Král
13. prosince 2013 ve 13.00 hod. v místnosti č. 104

Specializace Finanční právo
Mgr. David Jeroušek, Mgr. Martina Havlišová, Mgr. Veronika Lukavcová, Mgr. Kristýna Müllerová
10. prosince 2013 ve 12.00 hod. v místnosti č. 322 

Specializace Římské právo
Mgr. Eva Machová
10. prosince 2013 ve 12.30 hod. v místnosti č. 104

Specializace Ústavní právo
Mgr. Adéla Hradilová, Mgr. Jan Drdla
2. prosince 2013 v 15.00 hod. v místnosti č. 142

Specializace Mezinárodní právo soukromé
Mgr. Lucia Kováčová
27. listopadu 2013 v 8.00 hod. v místnosti č. 104

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. Tomáš Ehrenberger
26. listopadu 2013 ve 12.40 hod. v místnosti č. 104

Specializace Římské právo
Mgr. Eva Machová
22. října 2013 v 15.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. Kristina Menšíková
17. října 2013 ve 12.40 hod. v místnosti č. 236

Specializace Trestní právo
Mgr. Iva Kanarková, Mgr. Eva Svobodová, Mgr. Lukáš Svrček, Mgr. Lucie Yakut
3. října 2013 ve 13.00 hod. v místnosti č. 104

Jarní semestr 2013

Specializace Správní právo
Mgr. Rostislav Michálek
16. září 2013 ve 14.30 hod. v místnosti č. 104

Specializace Obchodní právo
Mgr. Lenka Matochová, Mgr. Vlastimil Merta, Mgr. Martina Mazůrková, Mgr. Mária Sadloňová,
Mgr. Jaroslav Menčík
9. července 2013 v 9.30 hod. v místnosti č. 031

Specializace Pracovní právo
Mgr. Libor Holemý, Mgr. Pavel Marťán, Mgr. Lenka Petraturová, Mgr. Soňa Výtisková
2. července 2013 v 9.00 hod. v místnosti č. 207

Specializace Mezinárodní právo soukromé
Mgr. Michal Faltus, Mgr. Martin Hledík
20. června 2013 v 11.00 hod. v místnosti č. 104

Specializace Občanské právo
Mgr. Eva Dobrovolná, Mgr. Jan Mandát, Mgr. Veronika Navrátilová, Mgr. Aleš Novotný,
Mgr. Lenka Pávková, Mgr. Lucie Podařilová
17. června 2013 ve 14.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Finanční právo
Mgr. Michal Šilhánek
17. června 2013 ve 14.30 hod. v místnosti č. 322

Specializace Dějiny státu a práva
Mgr. Renáta Polcarová, Mgr. Petr Kubíček, Mgr. Martin Šestauber
21. května 2013 v 15.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Římské právo
Mgr. Radek Černoch
21. května 2013 ve 14.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. Isabela Vršková, Mgr. Veronika Racová
29. dubna 2013 ve 12.40 hod. v místnosti č. 104

Podzimní semestr 2012

Specializace Občanské právo
Mgr. Irena Koláčková, Mgr. Lucie Podařilová, Mgr. Zdeněk Zdvihal,
Mgr. Luboš Komůrka, Mgr. Jarmila Nedoma
18. února 2013 ve 13.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Trestní právo
Mgr. Iveta Jirušková, Mgr. Iva Kanarková, Mgr. Ivana Veselá,
Mgr. Eva Svobodová, Mgr. Jan Dostál, Mgr. Andrej Lobotka
14. února 2013 ve 13.00 hod. v místnosti č. 125

Specializace Správní právo
Mgr. Eva Peřinová
6. února 2013 v 15.30 hod. v místnosti č. 125

Specializace Obchodní právo
Mgr. Jan Handlíř, Mgr. Martina Mazůrková, Mgr. Libor Pikna,
Mgr. Lukáš Klicpera, Mgr. Mária Sadloňová, Mgr. Jaroslav Menčík,
Mgr. Eva Otépková, Mgr. Dušan Čurila, Mgr. Klára Kouřilová,
Mgr. Jan Šamánek
5. února 2013 v 8.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Ústavní právo a státověda
Mgr. Ladislav Vyhnánek
4. února 2013 v 15.15 hod. v místnosti č. 142

Specializace Právo informačních a komunikačních technologií
Mgr. Matěj Myška, Mgr. Jaromír Šavelka
4. února 2013 v 15.00 hod. v místnosti č. 104

Specializace Pracovní právo
Mgr. Lenka Petraturová, Mgr. Barbora Čevelová
31. ledna 2013 v 9.00 hod. v místnosti č. 207

Specializace Dějiny státu a práva
Mgr. Michal Hoskovec, Mgr. Barbora Pelzlová
13. prosince 2012 ve 12.00 hod. v místnosti č. 125

Specializace Finanční právo
Mgr. Vendula Vašutová, Mgr. David Jeroušek
11. prosince 2012 v 15.00 hod. v místnosti č. 322

Specializace Právo životního prostřední
Mgr. Helena Doležalová
10. prosince 2012 v 9.00 hod. v místnosti č. 104

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. Eva Slaměnová
8. října 2012 ve 12.45 hod., v místnosti č. 104

Specializace Trestní právo
Mgr. Alena Šalkovská, Mgr. Klára Halasová, Mgr. Pavla Štěpánová, Mgr. Roman Vicherek
18. září 2012 ve 13.30 hod., v místnosti č. 104

Specializace Občanské právo
Mgr. Pavel Boukal, Mgr. Martin Hout, Mgr. Lucie Jamborová, Mgr. Lucie Podařilová, DiS.,
Mgr. Martina Niklová
17. září 2012 ve 13.00 hod., v místnosti č. 031

Jarní semestr 2012

Specializace Pracovní právo
Mgr. Jaromír Klepš, Mgr. Jaroslav Blatný
2. července 2012 v 10.00 hod., v místnosti č. 207

Specializace Obchodní právo
Mgr. Dušan Čurila, Mgr. Vlastimil Merta
27. června 2012 v 9.00 hod., v místnosti č. 031

Specializace Teorie práva
Mgr. Erika Pressfreundová
21. června 2012 ve 12.30 hod., v místnosti č. 306

Specializace Občanské právo
Mgr. Věra Hanáková, Mgr. Petra Janků, Mgr. Luboš Komůrka, Mgr. Jarmila Nedoma,
Mgr. Martina Niklová, Mgr. Martin Pavliš, Ing. Mgr. Romana Rogalewiczová,
Mgr. Vladimíra Šůstková Zukalová
18. června 2012 ve 13.00 hod., v místnosti č. 031

Specializace Správní právo
Mgr. Kateřina Červená, Mgr. Ing. Josef Žák, Mgr. Eva Peřinová
5. června 2012 v 15.00 hod., v místnosti č. 031

Specializace Ústavní právo
Mgr. et Mgr. Štěpán Výborný
31. května 2012 v 15.15 hod., v místnosti č. 142

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. Eva Slaměnová, Mgr. Václav Štencel
10. května 2012 v 15.00 hod., v místnosti č. 104

Specializace Dějiny státu a práva
Mgr. Pavel Záliš, Mgr. Martin Cempírek
19. dubna 2012 ve 14.00 hod., v místnosti č. 125

Specializace Římské právo
Mgr. Klára Jelínková, Mgr. Miroslav Frýdek
29. března 2012 v 15.00 hod, v místnosti č. 311

Specializace Finanční právo
Mgr. Eva Czerná, Mgr. Marek Dvořák, Mgr. Libor Hrubý, Mgr. Michaela Jarolíková,
Mgr. Pavel Schnirch, Mgr. Hana Skalická, B.A., Mgr. David Stančík, Mgr. Bc. Jan Strelička
27. února 2012 ve 13.30 hod., v místnosti č. 322

Specializace Občanské právo
Mgr. Ondřej Černík, Mgr. Monika Schön, Mgr. Monika Sládková, Mgr. Radek Toman,
Mgr. Vladimíra  Šůstková Zukalová
13. února 2012 ve 13.00 hod., v místnosti č. 031

Specializace Teorie práva
Mgr. Vladan Hakl
10. února 2012 v 8.00 hod., v místnosti č. 306

Specializace Správní právo
Mgr. Kateřina Červená, Mgr. Ing. Josef Žák
1. února 2012 v 17.00 hod., v místnosti č. 031

Podzimní semestr 2011

Specializace Dějiny státu a práva
Mgr. Tomáš Langášek
18. ledna 2012 ve 14.00 hod., v místnosti č. 125

Specializace Trestní právo
Mgr. Ivana Kanarková, Mgr. Petr Varga, Mgr. Ivana Veselá, Mgr. Roman Vicherek, Mgr. Petr Vítek
21. prosince 2011 v 9.00 hod., v místnosti č. 104

Specializace Pracovní právo
Mgr. Romana Havlů, Ing. Mgr. Andrea Ungerová, Mgr. Lenka Hubková, Mgr. Eva Buryánková,
Mgr. Jitka Kellnerová
20. prosince 2011 v 9.00 hod., v místnosti č. 207

Specializace Právo životního prostředí
Mgr. Veronika Bálková
19. prosince 2011 v 10.00 hod., v místnosti č. 125

Specializace Správní právo
Mgr. Veronika Kudrová, Mgr. Olga Provazníčková
19. prosince 2011 v 10.00 hod., v místnosti č. 031

Specializace Mezinárodní právo veřejné
Mgr. Martina Podivínová
15. listopadu 2011 v 16.30 hod., v místnosti č. 104

Specializace Mezinárodní právo soukromé
Ing. Mgr. Martin Orgoník
10. října 2011 ve 14.30 hod., v místnosti č. 104

Specializace Obchodní právo
Mgr. Klára Kouřilová, Mgr. Jan Šamánek, Mgr. Markéta Bergerová
20. září 2011 v 10.00 hod., v místnosti č. 031

Specializace Občanské právo
Mgr. Adéla Dvořáková, Mgr. Martina Niklová, Mgr. Iva Řezníčková, Mgr. Michal Skoumal,
Mgr. Radek Toman, Mgr. Miroslav Cák
12. září 2011 ve 14.00 hod., v místnosti č. 031

Jarní semestr 2011

Specializace Teorie práva
Mgr. Rostislav Pukl, Mgr. Miroslav Fana, Mgr. Jana Lojková
27. června 2011 v 17,00 hod., v místnosti č. 306

Specializace Správní právo
Mgr. Šárka Cechová a Mgr. Eva Peřinová
27. června 2011 ve 12.00 hod., v místnosti č.31

Specializace Finanční právo
Mgr. Pavel Schnirch
17. června 2011 v 8.00 hod., v místnosti 322

 Specializace Trestní právo
Mgr. Jana Jakubíková, roz. Janišová
31. května 2011 ve 14.15. hod., v místnosti 227 

Specializace Pracovní právo
Mgr. Jaroslava Hermanová
20. května 2011 v 9.00.00 hod., v místnosti č. 207

Specializace Mezinárodní právo soukromé
Mgr.et Bc.Tereza Kyselovská
5. května 2011 v 15.00 hod.,  v místnosti č. 236

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. Igor Blahušiak a Mgr. Jiří Janák
14. dubna  2011 v 15.00 hod., v místnosti č. 236

Specializace Trestní právo
Mgr.Katarína Chábelová, Mgr. Kateřina Přepechalová, Mgr. Adrian Matúš, Mgr. Jan Vavruška a Mgr.Jana Janišová
3. března 2011 ve 14.00 hod., v místnosti 104 

Specializace Mezinárodní právo soukromé
Mgr. Dominika Kostovalová, Mgr. Ján Štefánik a Mgr. Simona Trávničková
22. února 2011 ve 14.00 hod., v místnosti č.104

Specializace  Občanské právo
Mgr. Miroslav Cák, Mgr. Martin Machač, Mgr. Lukáš Kučera, Mgr. Jitka Beránková, Mgr. Petr Konečný, Mgr. Jindřich Sobotka a Mgr. Pavel Zahradník.
11. února 2011 ve 13.00 hod., v místnosti 031

Specializace Správní právo
Mgr. et Mgr. Josef Žák, Mgr. Zuzana Skripová a Mgr. Šárka Cechová
7. února  2011 v 9.00 hod., v místnosti 031

Podzimní semestr 2010

Specializace Pracovní právo
Mgr. Jana Brzósková, Mgr. Jindřich Habada a Mgr. Lenka Hubková
16. prosince 2010 v 10.00 hod., v místnosti č. 207

Specializace Teorie práva
Mgr. Ludovít Acsay
15. prosince 2010 v 17.00 hod., v místnosti č. 306

 Specializace Finanční právo
Mgr.Jana Konečná, Mgr. Tereza Nová, Mgr. Martin Pekár a Mgr. Pavel Schnirch
30. listopadu 2010 v 08.30 hod., v místnosti č. 322

Specializace Finanční právo
Mgr.Krisýna Chalupecká, Mgr. Michal Janovec, Mgr. et.Bc. Libor Kyncl a Mgr. Michaela Moždiáková
23. listopadu 2010 v 08.30 hod., v místnosti č.322

Specializace Dějiny státu a práva
Mgr. Kamil Pospíšil
11. listopadu 2010 ve 13.00 hod., v místnosti č. 104


Specializace Římské právo
Mgr. Kamila Bubelová, Ph.D.
4. listopadu 2010 ve 13.00 hod.,v místnosti 104

Specializace Dějiny státu a práva
Mgr. Kamil Pospíšil
4. listopadu 2010 ve 14.00 hod., v místnosti 104 (termín zrušen)

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. Veronika Švecová, LL.M.
30. září 2010  v 10.00 hod. , v místnosti č. 237

Specializace Občanské právo
Mgr. Alena Cibulková, Mgr. Ondřej Černík, Mgr. Adéla Kudýnová, Mgr. Michal Ryška,
Mgr. Jindřich Sobotka, Mgr. Pavel Zahradník, Mgr. Renata Zichová
Mgr. Monika Bandúrová, Mgr. Helena Doležalová, Mgr. Petr Konečný
a Mgr. Barbora Vylíčilová.
20. září 2010 v  9.00 hod., v místnosti  č.031

Jarní semestr 2010

Specializace Obchodní právo
Mgr. Nikola Grillová, Mgr. Jaromír Kožiak, Mgr. Jan Lasák a Mgr. Ondřej Navrkal
30. června 2010 v 15.00 hod., v místnosti č. 206 

Specializace Pracovní právo
Mgr. Mgr. Zdeněk Marek, Mgr. Jaroslava Hermanová
24. června 2010 ve 13.00 hod., v místnosti č. 206 

Specializace Trestní právo
Mgr. Zuzana Golková, Mgr. Michaela Nováková, Mgr. Lukáš Vodička a Mgr. Jana Zmeškalová
16. června 2010 ve 13.00 hod., v místnosti  č.206

Specializace Ústavní právo a státověda
Mgr. Jan Kolba, Mgr. Jitka Šrůtková a Mgr. Rostislav Vrzal
14. června 2010 ve 14. 30 hod., v místnosti č. 142

Specializace Právo Evropské unie
Mgr. Kateřina Navrátilová, Mgr.  Michaela Smejkal Brandejská
11. května 2010 v 11. hod., v místnosti č. 236

Specializace Správní právo
Mgr.Martin Ondroušek, Mgr. Ing. Jiří Lorenčík a Mgr. Šárka Cechová
8. dubna 2010 ve 13.00 hod.,v místnosti č. 104

Specializace Správní právo          ZRUŠENO !!
Mgr. Šárka Cechová, Mgr. Jiří Lorenčík a Mgr. Martin Ondroušek
19. března 2010   v 11.00 hod., v místnosti č. 031  

Specializace  Finanční právo
Mgr. Libor Hrubý, Mgr. Michal Janovec, Mgr. Tereza Nová, Mgr. Iveta Říčková
a Mgr. Adam Vincúr
15. března 2010 v 8. 30 hod., v místnosti č. 109

Specializace Správní právo          ZRUŠENO !!
Mgr. Šárka Cechová, Mgr. Jiří Lorenčík a Mgr. Martin Ondroušek
12. března 2010 v 10.00 hod., v místnosti 031

Podzimní semestr 2009       

Specializace Občanské pávo
Mgr.Barbora Vylíčilová, Mgr. Nina Rýdlová, Mgr. Petr Konečný, Mgr. Pavel Zahradník, Mgr. Helena Doležalová, Mgr. Monika Bandúrová, Mgr. Lenka Řehulová a Mgr. Ivy Florianové
15. února 2010 ve 13.00 hod., v místnosti č.031

Specializace Správní právo
Mgr. Jiří Lorenčík a Mgr. Martin Ondroušek
9. února 2010 ve 13.30 hod., v místnosti 031
ZRUŠENO!!

Specializace Trestní  právo
Mgr. Michaela Křížková, Mgr. Michal Ptáček, Mgr. Jana Zmeškalová, Mgr. Soňa Mováčková, Mgr. Katarína Chábelová
8.února 2010 ve 12.00 hod., v místnosti č. 206

Specializace Mezinárodní právo soukromé
Mgr. Petr Šuk
28. ledna 2010, ve 14.00 hod., v místnosti č. 104

Specializace Mezinárodní právo soukromé
Mgr. Jan Havlíček
21. prosince 2009. v 9.00 hod. v místnosti č.104

Specializace Pracovní právo
Mgr. Kateřina Kalendová, Mgr. Jaroslav Stránský
11. prosince 2009, v 10.00 hod. v místnosti č. 206

Specializace Teorie práva
Mgr. Darina Popovičová
2. prosince 2009, v 11. 00 hod. v místnosti č. 306

Specializace Mezinárodní právo soukromé
Mgr. Jiří Vladhans, Ph.D.
14. října 2009, ve 14.00 hod. v místnosti 104

Jarní semestr 2009

Specializace Právo životního prostředí
Mgr. Soňa Aujeská
7. září 2009 v 9. 00 hodin v místnosti 315

Specializace Obchodní právo:
Mgr. Nikola Grillová, Mgr. Martin Bohuslav, mgr. Vítězslav Šemora, Mgr. Miloš Zbránek a Mgr.Lenka Mecová
2. července 2009 v 8.30 hod. v místnosti č. 104

Specializace  Občanské právo:
Mgr. et Bc. Zdeněk Střítecký, Mgr. Iva Florianová, Mgr. Andrea Petrželová, Mgr.Petr Lavický, Ph.D a Mgr. Zdeněk Kratochvíl
30. června 2009 ve 13.00 hod. v místnosti č. 031

Specializace Trestní  právo:
Mgr. Roman Bláha, Mgr. Ing. Jan Ticháček a Mgr. Martin Žiak
30. června 2009 v 10.00 hod. v místnosti č. 104

Specializace Správní právo:
Mgr. Petr Aulický, Mgr. Martin Ondroušek, Mgr. Simona Vyroubalová a Mgr. Branislav Zapletal
29. června 2009 v 15.00 hod. v místnosti č.031

Specializace Mezinárodní právo veřejné:
Mgr. Ondřej Svaček
26. června 2009 v 11.00 hod. v místnosti č. 239

Specializace Právo EU:
Mgr.Markéta Navrátilová
26. června 2009 v 11.00 hod. v místnosti č. 239

Specializace Teorie práva:
Mgr. Tomáš Ščerba a  Mgr. Peter Rak
24. června 2009 ve 12.30 hod. v místnosti č. 306

Specializace Pracovní právo:
Mgr. Eva Herzánová a Mgr. Renata Martinková
3. dubna 2009 v 11.00 hod. v místnosti č. 104

Specializace Mezinárodní právo veřejné:
Mgr. Lubomír Augustin
26. února 2009 v 15.00 hod. v 15.00 hod. v místnosti č. 239

Specializace Právo Evropské unie:
Mgr. Radim Kalabis
26. února 2009 v 15.00 hod. v místnosti č. 239

Specializace  Finanční právo:
Mgr. Jakub Hošťálek, Mgr. Ondřej  Lichnovský,  Mgr. Martina Radková a Mgr. Petra Schillerová  17.února 2008 v 15.00 hod. v místnosti č. 104

Specializace Občanské právo:
Mgr. Jan Valenta, Mgr. Lenka Fialová, Mgr. Pavel Šimák, Mgr. Barbora Pavlíková, Mgr. Hana Koběrská, Mgr. Michal Vlasák, Mgr. Petr Konečný, Mgr. Zdeněk Kratochvíl, Mgr. Petra Zadinová, Mgr. Marek Nesázal, Mgr. Petra Hájková, Mgr. Jindřich Sobotka, Mgr. Miroslava Follová, Mgr. Lucie Nováková, Mgr. Anna Kůrková   a Andrea Petrželová
16. února 2009 v 9.00 hod.,  v místnosti č.031

Podzimní semestr 2008

Specializace Obchodní právo:
Mgr. Michal Lorenc, Mgr. Lenka Mecová, Mgr. Ladislav Paulus a Mgr. Jitka Železná
27. ledna 2009 v 9. 00 hod. v místnosti č.104

SpeciSpecializace Správní právo:
Mgr. Michal Bortel a Mgr. Faisal Hosseini
21. ledna 2009 ve 13.00 hod. v místnosti č.031

Specializace Teorie práva:
Mgr. Matěj Šándor
13. ledna 2009 ve 12. 00 hod.  v místnosti č. 306

Specializace Trestní právo:
Mgr. Daniela Karasová, Ing. Mgr. Jan Ticháček a Mgr. Roman Blaha
18.prosince 2008 v 9:00, v místnosti č.104


top